Спалах коронавируса: де і що закривають в Україні

Заступник глави МОЗ України Віктор Ляшко заявив, що через велику кількість нових випадків коронавірусу, в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях на тиждень призупинять роботу розважальної інфраструктури і всіх закладів громадського харчування.

Про це він повідомив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Якщо проаналізувати спалахи, які є в Чернівецькій, Івано-Франківській, Закарпатській областях — це три області з критичним зростанням числа випадків (інфікування COVID-19 — УП), — то ми можемо чітко простежити, що це маршрути, пов’язані з масовим пересуванням в туристичному бізнесі. Тому ТЕБ та НС на місцевому рівні в середу було прийнято рішення на тиждень призупинити роботу розважальної інфраструктури і всіх закладів громадського харчування «, — сказав він.

Однак заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк спростував його слова. Про це він написав у Facebook.

«Як керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Закарпатській області хочу спростувати поширену деякими ЗМІ недостовірну інформацію про нібито запровадження обмежень на території області рішенням комісії ТЕБ та НС Закарпатської ОДА», — йдеться в публікації.

EN RU UK