Росія посилює терор та підвищує кількість жертв серед мирних українців: експерт назвав причину

Російські окупанти відновили практику системних терористичних актів проти цивільного населення прикордонної і прифронтової зон.

Хоча, вона ніколи, ані на один день не припинялась, але, схоже є відмінність, пише координатор спільноти “Інформаційний Спротив” Олександр Коваленко (Злий Одесит).

Практично завжди нанесення таких ударів було невибіркове і не цільове. Артилерійський залп або запуск пакета РСЗО “кудись туди” в напрямку міста, по житловим кварталам або приватній забудові. Зараз явно ведеться цільовий вогонь.

Вчора – Гроза, Куп’янського району, цільове знищення цивільного об’єкта з великою кількістю цивільних всередині. 51 загиблий. Вночі на 6 жовтня – удар по центру Харкова. Раніше в основному страждала Північна Салтівка, як щит міста, тепер же – цільовий удар по центру.

Російські окупанти виводять терор не на хаотичний, невибірковий, а системний, цільовий рівень з метою підвищити не рівень випадкових жертв ударів, а гарантовано підвищувати число жертв серед мирного населення, підкреслює військовий експерт.

“Це може бути обумовлено усвідомленням неминучої поразки на фронті та спробою через каталізацію терору проти мирного населення вплинути на події, що відбуваються в зоні бойових дій. Змусити суспільство тискати на владу, а пацифістичним організаціям, які прагнуть до переговорів без будь-яких попередніх умов і зменшення військової допомоги Україні, надати факти злочинів російських окупаційних військ (РОВ) для маніпуляцій… еге, подивіться, як українці страждають у цій війні, яку треба припинити “фінансувати”!”

Нічого нового в діях Росії, тільки цільовіше і кровопролитніше ніж раніше, як і притаманно країні-терористу.

Але, ніхто не зупинить ті процеси, які проходять у зоні бойових дій, адже якщо їх зупинити, то такий терор, але без опору, буде у кожному місті і селі України, вважає Коваленко.

“Пам’ятайте Голодомор. Во, що перетворилася поразка УНР – у масштабний геноцид українців. Це не просто опір ворогу, окупанту, битва за свободу, суверенітет і право бути самими собою. Це битва за виживання. Виживання майбутніх поколінь!”

Програвши сьогодні, або опустивши руки, ми призведемо до того, що завтра будуть замучені мільйони і мільйони.

“Бій триває. Прикордонна і прифронтова зони – зони ризику. Бережіть себе!”, закликає Коваленко.