Перші затримання в ході спецоперації проти терористів в Харкові (ВІДЕО)

У рамках широкомасштабних контртерористичних заходів Служба безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує активні дії з нейтралізації диверсійних груп, інформаторів терористів.

За добу СБУ затримала 12 посібників терористів. Лише за останні години поблизу міст Волноваха, Артемівськ, Лисичанськ оперативні групи контррозвідки СБУ провели успішні спецоперації із затримання та знешкодження 5 членів підпільнихінформаторських мереж. Зловмисники збирали та передавали терористам «ДНР»розвіддані для проведення артилерійських обстрілів по позиціях АТО та населенихпунктах поблизу них.

Один із затриманихколишній десантник, власноручно малював топографічнікарти з позначками об’єктів для артилерійських вогневих ударів по силах АТО.Затриманий зізнався, що він був на зв’язку з терористкою «Багірою» та збирав для неївідомості про місця розташування, чисельність, маршрути переміщення українськихвійськ.

Інший зловмисник – «телефонний інформатор», по кілька разів на день передавав розвіддані засобами зв’язку до терористичного штабу «ДНР».

Ще троє посібників терористів «ЛНР» були затримані у різних населенихпунктах, звідки вони передавати координати та коригували обстріли селищ Золоте та Кримське Луганської області.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Відео затримання дивіться тут