Палатний: Благодійникам, аби врятувати дітей, доводиться контрабандою ввозити вакцини до України

7n1h7345Нині в Україні ситуація з вакцинацією дітей є вкрай складною. Про це під час засідання Верховної Ради заявив народний депутат від  Блоку Петра Порошенка , голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, коментуючи проект Постанови щодо проведення парламентських слухань на тему “Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист”.

“Іноді доходить до того, що благодійники, аби врятувати дитину, контрабандою завозять вакцину”, – сказав Палатний. Він додав, що через вкрай складну ситуацію посадовці, відповідальні за закупівлю вакцини, мають бути не лише звільнені, а й притягнуті до кримінальної відповідальності.

Палатний наголосив, що за останні роки становище дітей в Україні значно погіршилося. “Сотні тисяч дітей Донбасу через агресію Росії  змушені шукати порятунку на мирній території, але не завжди державні органи здатні надати їм необхідну допомогу”, – наголосив він.

За словами народного депутата, в умовах складної економічної кризи було ухвалено низку рішень щодо “економії на дітях”. Водночас, переконаний Артур Палатний, негативні наслідки від цього ніхто не прораховує.

Джерело: solydarnist.org