На території «ДНР» організували незаконне виробництво алкоголю

У Харківській області СБУ перекрила канал фінансування терористичної діяльності виробниками лікеро-горілчаної продукції Донецького регіону. Нагадаємо, що раніше СБУшники затримали одного із лідерів «Оплоту», який готував теракти у чотирьох містах України.

Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави. Посадові особи донецького лікеро-горілчаного підприємства на тимчасово підконтрольній т.зв. «ДНР» території організували незаконне виробництво міцних алкогольних напоїв. Продукцію вивозили до інших регіонів України, де реалізовували під виглядом легальної. Для прикриття своєї протиправної діяльності керівники підприємства використовували підроблені марки акцизного збору України. Встановлено, що отримані в результаті протиправної діяльності кошти, спрямовуються керівниками підприємства та їхніми спільниками для фінансування діяльності незаконних воєнізованих формувань, терористичних організацій. На блокпосту співробітники СБУ затримали два вантажних автомобіля, які прямували до західних регіонів України.

У вантажівках незаконно перевозили партії лікеро-горілчаних виробів загальною кількістю 20 тисяч пляшок з підробленими акцизними марками на суму близько 1 мільйона гривень. Незаконну продукцію вилучено. Слідчими управління СБУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених для зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

По матеріалам tsn.ua