Міноборони Британії: Війська Росії на Донбасі хочуть взяти в кільце ЗСУ

Захоплення військами РФ Лимана Донецької області виходить із плану оточення Сєверодонецька та закриття котла навколо українських сил у Луганській області. Однак, прогрес російських військ у регіоні повільний, хоча певні успіхи вони все ж таки мають. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

Як уточнили в британській розвідці, зараз тривають сильні обстріли Луганської області, а на околицях Сєверодонецька, йдуть вуличні бої. У Міноборони Британії додають:

«Політична мета РФ, ймовірно, окупуватиме всю територію Донецької та Луганської областей. Для досягнення цієї мети Росії необхідно буде досягти успіху за межами Сєверодонецька, включаючи ключове місто Краматорськ та магістральну дорогу М04 Дніпро-Донецьк».

При цьому підрозділи Південного угруповання військ Росії, швидше за все, очолюють найбільш успішний напрямок за підтримки Центрального угруповання військ, що йде з півночі:

“Прогрес повільний, але успіхи зберігаються. Росія досягла локальних успіхів шляхом зосередження сил і вогню на відносно невеликій території. Але це змушує РФ йти на ризик у інших місцях».