Куди можна витратити “ковідну тисячу”: українцям назвали ще один спосіб

Кабінет Міністрів України розширив перелік товарів і послуг, на які можна витратити 1000 гривень, отриманих за повний курс вакцинації.

Про це повідомили у прес-службі АТ “Укрпошта”.

Так, з 14 лютого українці зможуть витратити гроші за вакцинацію від COVID-19 на передплату газет та журналів в Укрпошті.

“Серед переліку видань широкий вибір популярних видань: місцева преса, періодика для дітей, тематичні видання тощо. Передплати газети чи журнали можна для себе, батьків, рідних та близьких, а також як благодійну передплату на адреси дитячих будинків-інтернатів України”, – йдеться у повідомленні.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський розповів про те, що розрахуватися карткою “єПідтримка” також можна під час оформлення підписки онлайн.

“Це гарна можливість для тих українців, які не вирішили на що витратити “тисячу”, оформити річну передплату для своїх менш діджитальних родичів, наприклад, бабусь та дідусів, які мешкають в селах”, – зазначив Смілянський.

Разом із тим, в Укрпошті нагадали про те, що ліміт з оплати вибраних видань карткою “єПідтримка” дорівнює сумі грошей на ній: можна обрати журнали та газети вартістю лише до 1000 гривень.