Генпрокуратура України викликала на допит Шойгу та Медведєва

Офіс генпрокурора України оприлюднив повістки на допит заступнику голови Ради безпеки Росії Дмитру Медведєву та міністру оборони Росії Сергію Шойгу. Про це повідомляє сайт ОГП.

За даними відомства, Медведєва викликають на 16, 17 та 18 травня до прокурора ОГП для участі у проведенні допиту як підозрюваного у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 (Зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України) Кримінального кодексу України, а також участі у провадженні інших процесуальних дій у рамках кримінального провадження від 28 березня.

У той же час, Шойгу викликають на допит як підозрюваного на ті самі дати. Глава Міноборони підозрюється у скоєнні такого ж кримінального правопорушення — скоєння представником влади, за попередньою змовою групою осіб, публічних закликів до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України з порушенням порядку, встановленого Конституцією України.

Крім того, про підозри та повістки про виклики на допити повідомляється спікеру Державної думи Росії В’ячеславу Володіну, голові Ради федерації Федеральних зборів Росії Валентині Матвієнко, керівнику Служби зовнішньої розвідки РФ Сергію Наришкіну, директору Федеральної служби безпеки Росії Олександру Бортникову, директору .

Share via