ДАІ відбирає документи у водіїв автобусів, що везуть активістів (Відео)

ДАІ чинить усілякі перешкоди автобусам із активістами, які їдуть на акцію протесту до Києва.

avvtobЗа словами представника “Дорожнього контролю” Олексія Гончарука, дуже багато автобусів їдуть із західного напрямку:

“Їх гальмують, зупиняють… Намагаються постійно до чогось причепитися. Були випадки, коли через відсутність підсвічування – однієї лампочки – заднього номера, інспектора ДАІ хотіли забрати автобус на штрафмайданчик”, – розповідає Гончарук.

“Ми намагаємося ставити їм питання, викликати їх начальство, але воно точно також отримало указ зверху і ніяк не реагує – тільки коли збирається багато людей, тоді щось відбувається”, – цитує слова активіста “Голос столиці”.

За його словами, єдиний автобус, який у понеділок не змогли відстояти – це той, у якого інспектори ДАІ зняли задні номера.

Він також дав кілька рекомендацій, як поводитися людям, коли даішники зупиняють автобуси:

“Першим захистом для будь-якого водія є відеозапис. Друге – не передавати документи в руки, ніде не написано, що людина повинна їх передати. Вона зобов’язана лише пред’явити їх”.

“Якщо намагаються забрати документи, потрібно закриватися в своєму транспортному засобі і викликати міліцію, дзвонити прямо на 102. І найчастіше після таких дій вони припиняють свої спроби “розвести” людину, бачачи, що водій свідомий, документи у нього так просто не забрати”, – радить активіст “Дорожнього контролю”.


По материалам: gromtv.net

Залишити відповідь