Британська розвідка розповіла про активізацію військ РФ в Україні (Карта)

Міноборони Великобританії опублікувало карту бойових дій в Україні на 19 квітня.

Так, за даними британської розвідки, російські війська активізували свої дії на сході та півдні України. Підрозділи армії РФ розпочали спроби прорвати оборону Збройних сил України.

Активізація почалася насамперед на Донбасі та південній частині Харківської області, там під Ізюмом російські війська мали успіх і намагаються наступати у напрямку Краматорська та Слов’янська.

Крім того, противник намагається атакувати українські позиції у зоні проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій області. Війська РФ активізували наступальні дії та у напрямку Запоріжжя.

Водночас, українські військові проводять наступальні дії на позиції військових РФ біля адміністративного кордону Херсонської області з боку Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Також продовжується штурм Маріуполя. Незважаючи на чисельну перевагу російських військ, втрати та відсутність підтримки бійці ЗСУ продовжують стримувати натиски військ РФ і завдавати їм шкоди.

При цьому російські війська продовжують завдавати ракетних ударів по території України. Для цього вони використовують наземні комплекси, флот та авіацію.

Share via