Боєць ЗСУ розповів про відвідування важливої людини та ситуації під Бахмутом

Про актуальні новини станом на 22 березня 2023 року розповів блогер і військовослужбовець ЗСУ, який пише під ім’ям “ПередовичОк”. .

“Відвідав нас поважна людина. Що ж, чекаємо, як Пригожин приїде та почне викликати на полі бою Зеленського”, жартує український захисник.

За новинами у Бахмуті:

У південній частині йдуть жорсткі битви майже всією лінією. Мабуть, найважче зараз на вулиці Корсунського. Де ворог намагається просунутися через дорогу та зайняти нові позиції для подальшого штурму, але загалом, як і вчора, успіхів немає.

У північній частині теж не набагато краще, йдуть запеклі бої за “АЗОМ”, спроби посунутись далі, запеклі бої йдуть ще на кількох вулицях, але певного успіху ворог не має.

На околицях села Хромове після низки контрнаступів, ворог був відкинутий від населеного пункту та від траси.

Незважаючи на те, що є ділянки, де ворог акцентує свою увагу зараз, колосальних якихось пересувань у окупантів немає.

Усі лінії більш-менш під контролем ЗСУ.

І хоча ситуація досить напружена, думаю, всі розуміють, що саме зараз ворог втрачає дуже багато сил на штурми позицій. І не лише сили, а й людей. І ці втрати не дають багато успіху, пише воїн.

Найближчим часом ворог зрозуміє “тупість своєї тактики” розкидання гарматного м’яса, і почнуть акцентувати свою увагу на інших місцях, але буде вже пізно.

“Поки що, це все. Все буде Україна”.