Аваков пояснив, коли визначиться підсумок битви на Донбасі та півдні України

Президенту Росії Володимиру Путіну не вдасться здобути великих перемог в Україні. Про це заявив екс-міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він пояснив, що головною причиною того, що жодних блискучих перемог Росії до 9 травня чекати не варто, сам Путін:

«Давайте ці фантазії все відкладемо убік. Бункерний дід, за моїми даними, з початку Нового року жодного разу не з’являвся на людях. Все, що ми бачимо – не більше, ніж монтаж та фейк. Він жодного разу не залишав бункер. Те, що відбувається, – це монтажі, зроблені через спеціальні програми кадри, що загалом говорить про те, що вони там метушаться».

Також Аваков додав, що військове керівництво РФ дезорієнтоване і бреше голові Кремля, бо бояться зізнатися в тому, що своїх завойовницьких цілей їм досягти не вдасться.

Але так буде не завжди. Я вважаю, що результат цієї баталії, яка на півдні та сході нашої країни відбувається, буде визначено – не закінчено, а саме визначено – у найближчі два тижні. І якщо протягом найближчих двох тижнів ми не побачимо серйозних успіхів з боку армії окупаційних військ, ми констатуватимемо, що наступ Путіна в черговий раз провалився».

Share via