Армія Росії в Україні не підкоряється наказам йти у наступ на Донбасі

Російські військові, що воюють в Україні, відмовляються виконувати накази йти у новий наступ на Донбасі. Про це повідомляє CNN.

Телеканал із посиланням на високопоставленого представника Міноборони США повідомляє, що спостерігаються випадки відмови російськими військовими рухатися вперед у новому наступі на Донбасі. При цьому офіцери середньої ланки, аж до рівня батальйону або відмовилися виконувати накази, або виконували їх, але не з очікуваною старанністю.

Крім того, у Пентагоні додали, що у російських військах із самого початку вторгнення в Україну спостерігаються проблеми з морально-психологічним станом особового складу. Також уточнюється, що на українській території російська армія продовжує відчувати труднощі з логістикою, які уповільнюють їхнє просування вперед.

При цьому американський військовий уточнив, що зараз в Україні перебуває 97 батальйонно-тактичних груп (БТГ), а з кінця квітня їхню кількість збільшили на 5 БТГ.

«Нерідко вони перекидають одну чи дві БТГ із Донбасу назад до Росії для переоснащення чи поповнення запасів, а потім повертають їх назад, це нормально».

Share via