12 вересня відбувся 2 етап 6 позачергового з’їзду Української партії «Зелена планета»

12 вересня відбувся 2 етап 6 позачергового з’їзду Української партії «Зелена планета», головним завданням якого було затвердження стратегії виборчої кампанії на позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня поточного року. На з’їзді були присутні Герої України, делегати з усіх областей України, державні та громадські діячі, молодь, які підтримують ідеї Української партії «Зелена планета».

На початку зустрічі всіх присутніх привітав лідер партії Сергій Орєхов: «Економічні кризи, політичні потрясіння, невизначеність життєвих устоїв, втрата ідеалів, складні екологічні проблеми – все це позбавляє людей впевненості в майбутньому, породжує відсутність духовності в суспільстві, сприяє руйнуванню принципів. Тому, головними критеріями вирішення соціальних проблем, в сучасному суспільстві, повинні, на наше глибоке переконання, бути духовно-моральні цінності, патріотизм, любов до Батьківщини і народу», — наголосив Орєхов.

Головною тезою під час обговорення багатьох питань порядку денного з’їзду було об’єднання всіх можливих зусиль задля подолання наслідків пустих обіцянок, якими годували громадян України протягом не одного року незалежності.

«Сьогодні всім політичним партіям країни необхідно стримувати свої амбіції, а навчитися, нарешті, чути голос кожного громадянина, його проблеми, та біль країни в цілому» — неодноразово наголошував Сергій Орєхов.

Проте дії говорять красномовніше за слова. Вже сьогодні українська партія своїми результативними кроками демонструє бажання у найкоротші терміни відродити Україну.

Наразі українська партія «Зелена планета» об’єдналася з: «Партія Захисників Вітчизни», ВГО «Українська академія наук», МГО «Козацтво Запорозьке» , «Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів», 11 батальйоном територіальної оборони «Київська Русь», ВГО «Громада і Закон» та іншими.

Юрій Кармазін у своєму виступі також наголошував на тому, що сьогодні необхідно об’єднувати зусилля задля встановлення миру на території країни.

Віктор Палій зазначив, що Україна сьогодні прокинулась від летаргічного сну і громадяни виріши скористатися своїм конституційним правом і змінити владу, яка протягом багатьох років стримувала прогрес України.

Герой України, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, під час свого виступу звернув увагу всіх делегатів та присутніх на те, що українська партія «зелена планета» не працює лише у період передвиборчих перегонів, а активно працює у законодавчому полі і допомагає всім, хто часто залишається поза увагою суспільства – ветеранам, дітям-інвалідам.

«Сьогодні ми живемо, безсумнівну у важкий час, але необхідно дивитися вперед. Я, як людина активної громадянської позиції, можна сказати, на все життя пов’язаний з цією партією, адже їх програма, підхід до вирішення екологічних проблем, заради якого вони об’єднуються з різними громадськими організаціями, їх прогресивні методи та людяність – це те, що необхідно для становлення та відродження нової України » — наголосив Герой України.

Президент ВГО «Українська академія наук» Олексій Оніпко у своєму виступі подякував українській партії, за те, що вона не стоїть осторонь щодо наукових розробок і прогресивних методів подолання екологічних проблем, та веде свою роботу беручи до уваги думки та напрацювання науковців.

На з’їзді була ухвалена оновлена програма партії з новими пунктами, серед яких:

* розвиток інформаційних технологій, за рахунок власного інтелектуального потенціалу;

* розробка шляхів подолання енергетичної кризи;

* застосування негайних та дієвих методів задля упередження екологічної катастрофи на сході України (через затоплення шахт);

* участь членів партії у підготовці кваліфікованих фахівців, задля подолання нагальних екологічних проблем; підвищення заробітної плати науковцям та інше.

На останок Сергій Орєхов подякував усім присутнім, зазначивши, що усі висловлені думки та ідеї членів екологічних активів України будуть прийняті та детально розглянуті. «Тільки спільними зусиллями ми досягнемо необхідного результату. Ніщо так не прикрасить нашу країну як взаєморозуміння між українцями та їх згуртовані дії, направленні на покращення екологічного, економічного та соціального становища України», — сказав він.

26 жовтня поточного року в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної ради України.

Добавить комментарий