Якщо європейці хочуть проблем, вони їх отримають, – Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав однією з основних проблем спробу Заходу залякати Мінськ санкціями.

Про це Лукашенко заявив на переговорах з прем’єр-міністром Білорусі Романом Головченко, передає БЕЛТА.

«Якщо європейці хочуть проблем у себе в зв’язку з цими санкціями, вони їх отримають. Більше нічого не буду говорити. Час покаже. Дайте мені інформацію про найбільш великих європейських проектах у нас і підприємствах, які створені на території Білорусі: подивимося на їх роботу », – доручив Лукашенко.

Також президент доручив уряду разом з Міністерством закордонних справ досліджувати роботу західних гуманітарних програм в Білорусі.

«Ці некомерційні організації, іноземні агенти, різного роду бандити, які влаштовують тут здирщину та інше. Ми домовлялися про перереєстрацію і цих організацій, і засобів масової інформації, – нагадав Лукашенко. – А то вони нас тримають на короткому повідку і починають постійно, коли це їм захочеться, смикати. Вигідно, невигідно – вони вже, я бачу, про це не думають. Ну, не думають – добре, будуть в Росію їздити через … Будуть ходити по Балтиці, перевозити вантажі, і навколо Іспанії – в Середземне море і через Чорне море, якщо їм погано з нормальною Білоруссю в центрі Європи ».

Джерело: Анадолу