Хвора фантазія російських пропагандистів. Life News згенерував фейк в стилі «розіп’ятого хлопчика»

nKkEXC347vwLife News згенерував фейк в стилі «розіп’ятого хлопчика», який є ще одним яскравим прикладом хворої фантазії російських пропагандистів.

«Виявляється», Фінляндія «готує позов проти України», за «військові злочини проти громадян Фінляндії», які поїхали «добровольцями» воювати за терористів «ДНР» та «ЛНР». Головний аргумент – це обстріли, в яких постраждали терористи з паспортом Фінляндії, під час дії Мінських домовленостей.

Це дійсно нове дно від російської пропаганди, оскільки:

1) Ніякого «дипломата» та «представника ДНР» не існує, оскільки «ДНР» не існує, про що говорять і Мінські домовленості.
2) Мінськими домовленостями, на які посилається ця маячня, передбачено вивід усіх найманців та «добровольців» з території України, тому «Мінськ 2» не на боці цих терористів з паспортами Фінляндії.
3) У Фінляндії передбачена кримінальна відповідальність за незаконне надходження на військову службу і найманство. Також передбачена відповідальність за вербовку найманців, тому в реальному житті, тобто не в російському телевізорі, – і цей «дипломат» і ці найманці можуть розраховувати лише на фінський суд над ними самими.
4) Міжнародне гуманітарне право має багато обмежень стосовно найманців, тому за їх стан здоров’я, поранення чи загибель несе відповідальність лише той, хто їх туди завербував. Також, згідно міжнародного права, найманці не мають права на статус військовополоненого, тому усі іноземні терористи на Донбасі повинні судитися згідно українського законодавства, за статтею про тероризм.

Share via