“Хезболла” обстріляла базу ВПС на півночі Ізраїлю

Бійці озброєного крила партії шиїтів “Хезболла” завдали удару по центру управління повітряними операціями і радіоелектронної боротьби на півночі Ізраїлю, який розташований на базі ВПС Мерон.

Про це повідомляється у заяві формування, розміщеній у його Telegram-каналі.

“Наші бійці провели цю операцію на підтримку палестинського народу в секторі Газа та його доблесного опору, а також у відповідь на неодноразові напади ворожих сил на будинки мирних жителів на півдні Лівану, – йдеться у повідомленні. – Зафіксовано пряме влучення ракетами по військовому об’єкту супротивника” .

База Мерон зазнавала ракетного удару 6 січня у відповідь на вбивство в Бейруті заступника голови політбюро палестинського руху ХАМАС Салеха аль-Арурі. Ізраїльське командування підтвердило факт обстрілу та завдання матеріальних збитків.

ВПС Ізраїлю завдали 2 січня ракетного удару по штаб-квартирі ХАМАС у кварталі Мушарафія на південній околиці Бейрута, яку контролюють формування міліції шиїтів “Хезболла”. Атаку було вжито в момент, коли аль-Арурі проводив там нараду з військовими командирами. Разом із ним загинули 6 людей, 11 отримали поранення.

Лідер “Хезболла” Хасан Насрулла заявив, що “ізраїльський злочин не залишиться без справедливої відплати”.