У Стокгольмі відбулася акція з нагоди міжнародного Дня безневинних дітей-жертв агресії

Швеція продовжує підтримувати український народ у зв’язку з російським вторгненням.

4 червня у Стокгольмі провели акцію з нагоди міжнародного Дня безневинних дітей-жертв агресії.

Активісти та впливові спікери закликали світову спільноту звернути увагу на кричущу ситуацію, в якій перебувають тисячі українських дітей, які стали жертвами вбивств, каліцтв, зґвалтувань та примусової депортації російськими військовими.

Серед спікерів були:
Пітер Брюн, генсек організації War Child у Швеції
Фредрік Мальм, член парламенту та 2-й віцеглава лібералів
Робін Захарі, керівник канцелярії організації Skiftet
Туве Ліфвендаль, головний політичний редактор Svenska Dagbladet – SvD
Андрій Мельничук, представник української католицької місії.
Серед закликів звучали вимоги надати Україні більше зброї, жорсткіші санкції та повне ембарго на торгівлю з росією, включаючи викопне паливо, спонукання росії створити “зелені коридори” для евакуації постраждалих цивільних, продовжувати підтримку Міжнародного кримінального суду проти росії у Гаазі, висилка російських дипломатів зі Швеції, надання Україні статусу кандидата у члени ЄС.

Акція супроводжувалася збором підписів за електронну петицію «Допоможемо припинити вбивства, злочини та звірства, які скоюють російські солдати проти дітей в Україні» та плетінням камуфляжних сіток для бійців ЗСУ.

Варто зазначити, що Швеція продовжує надавати істотну гуманітарну та військову підтримку Україні: днями уряд анонсував четверте постачання озброєння, яке, крім протитанкового, міститиме також протикорабельну зброю.

Больше информации на портале Матрица Свободы: https://myc.news/ua/novosti_mira/v_stokgolme_proshla_akciya_po_sluchayu_mezhdunarodnogo_dnya_nevinnyh_detej_zhertv_agressii.