На півдні сектора Газа йдуть інтенсивні бої

Підрозділи Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) ведуть “інтенсивні бої” з радикалами у центральній частині міста Хан-Юніс на півдні сектора Гази.

Про це повідомила армійська прес-служба.

“Інтенсивні бої в центрі Хан-Юніса. Винищувачі ВПС Ізраїлю завдали ударів по десятках терористичних об’єктів, включаючи оперативні штаби, склади зброї, наглядові пости, які використовуються терористами ХАМАС”, – йдеться у повідомленні.

Військові зазначили, що в цьому районі “п’ять терористів було знищено ударом з повітря при вході на військовий об’єкт ХАМАС”, ще по “чотирьом терористам, які обстріляли війська протитанковими ракетами, завдали ударів винищувач і БПЛА”, а “в іншому інциденті за допомогою танкового та снайперського вогню було знищено шістьох терористів, які становили загрозу для військовослужбовців”.

У прес-службі також повідомили, що “на півночі сектора Газа ВПС і сухопутні підрозділи ЦАХАЛ здійснили спільні операції з [ліквідації] терористичної інфраструктури ХАМАС”, в ході яких “винищувачі завдали ударів по будівлі, начиненій вибухівкою, а також військовому об’єкту, протитанковому. на посаді і шахті тунелю” радикалів. Крім того, “вночі ВМС ЦАХАЛу завдали ударів по ряду терористичних об’єктів і надали вогневу підтримку військам уздовж узбережжя сектору Газа”, додали військові.

Джерело