Ізраїльська авіація вдарила по позиціях “Хезболли” на півдні Лівану

Винищувачі ізраїльських ВПС атакували форпости збройних формувань партії шиїтів “Хезболла” на півдні Лівану. Як повідомив телеканал Al Mayadeen, ракетні удари були завдані по їхніх базах і вогневих точках в околицях населених пунктів Аїта-еш-Шааб, Бінт-Джбейль, Бейт-Ліф, Марвахін і Марун-ер-Рас.

Раніше ізраїльські безпілотники здійснили рейди в небі над прикордонними районами Алма-еш-Шааб та Ен-Накура, звідки точився обстріл ізраїльської території.

У зведенні військово-інформаційної служби “Хезболла”, розміщеній у Telegram-каналі, йдеться, що її бійці протягом доби випустили кілька протитанкових керованих ракет за позиціями ізраїльських військ поблизу поселень Тель-Рамім, Рамта та Ханіта. З реактивних установок залпового вогню було обстріляно ізраїльські пости в Хадаб-Бустані та Ель-Абаді.

Як зазначається у тексті, ці операції були проведені “у відповідь на злочини, які творять окупаційні сили щодо цивільного населення в секторі Газа”. У зведенні стверджується, що в лавах противника є вбиті та поранені.

Джерело