Ізраїль розпочав новий військовий наступ у місті Газа

Лідер іранської опозиції у Вашингтоні Алі Реза Резазаде повідомляє, шо Ізраїль почав новий наступ на місто Газа.

Після недавніх наказів Ізраїлю про евакуацію палестинці очікували наступ та втекли з спустошеного війною північного міста. Раніше ізраїльські переговорники мали намір поїхати до Єгипту для переговорів про припинення вогню, спрямованих на те, щоб перепочити в дев’ятимісячній війні з ХАМАСом, конфлікті, який спустошив сектор Газа.

Ізраїльські військові заявляють, що розвідка вказує на присутність “терористичної інфраструктури, оперативників, зброї та кімнат для утримання під вартою” ХАМАСу в районах міста Газа. Жителі та працівники ООН та цивільної оборони описали хаос, коли танки переїхали до кварталів, куди щойно прибули деякі сім’ї після виконання наказів про евакуацію в інших частинах міста днем раніше.

“Масштаби страху та терору не можна описати”, – сказала 59-рітня Захія Оде, яка втекла зі свого будинку в районі Туффа два дні тому. Вона сказала, що розглядає можливість повернутися. “Шум бомб дуже гучний”, – сказала вона, описуючи умови в будинку, в якому вона ховалася з 45 іншими людьми на північ від міста Газа. Палестинці вказують, що їм критично не вистачає їжі та води та виживання в таких умовах з кожним днем стає важчим.