Ізраїль атакував ракетні установки ХАМАСу

Армія оборони Ізраїлю в ніч на вівторок завдала ударів по позиціях ХАМАС, з яких запускалися ракети ізраїльськими територіями, зокрема по місту Сдерот. 

В результаті успішної атаки були знищені ракетні пускові установки угруповання.

Про це повідомив телеграм-канал ЦАХАЛу.

Було атаковано декілька таких позицій у Джебалії на півночі сектора Газа. Також військові атакували завод із виробництва зброї у секторі Газа. Було проведено наземний рейд та виявлено склад ХАМАС із двома з половиною сотнями ракет, інших снарядів та ручними гранатометами.

Військові також повідомили, що на контрольно-пропускних пунктах (КПП) “Ніцана” та “Керем-Шалом” перевірятимуть вантажівки з водою, продовольством, медикаментами та обладнанням для створення сховищ. Згодом вантажівки з гуманітарною допомогою вирушатимуть до сектору Газа через КПП “Рафах”.

“Це робиться для того, щоб підвищити рівень перевірок безпеки гуманітарної допомоги, що поставляється в сектор Газа через КПП “Рафах”, і це дозволить нам подвоїти обсяг цієї допомоги”, – пояснили в ЦАХАЛ.

Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГВ) у звіті 12 грудня наголосило, що у зв’язку з активними бойовими діями в анклаві розподіл гуманітарної допомоги “значною мірою припинився”.

Джерело