Безпілотники “Хезболли” атакували штаб ізраїльської військової бригади

Безпілотні літальні апарати, запущені з півдня Лівану бійцями шиїтів “Хезболла”, атакували штаб ізраїльської бригади в Західній Галілеї.

Про це йдеться у заяві формування у Telegram-каналі.

“Беспілотники завдали ударів по штабу і казармі ізраїльської бригади, яка дислокується в поселенні Яара в Західній Галілеї, – наголошується в тексті. – внаслідок прямого влучення в лавах противника є втрати”.

Раніше бійці шиїтів обстріляли з мінометних установок і артилерійських знарядь околиці населених пунктів Адаміт, Рагеб і Хірбет-Майєр. Ракети великого калібру Burkan були випущені за позиціями ізраїльських військ на висотах Кфар-Шуба та Шебаа, де в результаті пошкоджено станцію радіолокації.

Як зазначається у заяві “Хезболла”, операції проти ворожих сил проведено “на підтримку палестинського опору, який відбиває ізраїльську агресію в секторі Газа”.

Артилерія ізраїльської армії у відповідь завдала ударів по околицях селищ Тейр-Харфа, Хамаміс, Ед-Духейра, Ель-Хіям та Ярін. За даними місцевої влади, у ряді місць зруйновано будинки, покинуті мешканцями через воєнні дії.

Джерело